Laisvės gynėjų dieną paminėjome kartu su kitų mokyklų mokiniais

Sausio 13-osios rytą mūsų gimnazistai ir mokytojai žvakutes, kaip atminties ženklą,  degė ne tik  mokykloje. Jie kartu su kitų miesto mokyklų mokiniais dalyvavo ir tradicinėje miesto mokinių pilietinėje akcijoje „LAISVĖ“, kuri vyko  aikštėje prie miesto savivaldybės. Aktyviu ir pilietišku jaunimu pasidžiaugė Šiaulių miesto meras A. Visockas bei Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyriaus vedėja V. Damskienė…

Laisvės gynėjų dienos 26-ųjų metinių proga aikštės viduryje sumirgėjo žvakių liepsnelės. 22-ų miesto ugdymo įstaigų atstovai iš žvakučių sudėjo patį gražiausią kiekvienam žmogui žodį LAISVĖ, o po skverelyje augančiu gluosniu sniege sužydo mėlyni neužmirštuolių žiedai – istorinės atminties simbolis.

Renginį organizavo mūsų gimnazija, o patriotinėmis dainomis jį nuspalvino Simono  Daukanto gimnazijos choras. Renginio vedėjai – J. Kazanavičiūtė ir L. Vinciūnas.

Daugiau akimirkų (Foto Dovilės Remeikaitės)

Robotų intelektas 2023

Net 9-us metus KTU Studentų miestelyje 2023 m. gegužės 20 diena buvo  organizuojamos autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2023“ skirtos ne tik robotikos entuziastams, tačiau…

Respublikinis forumas

Gimnazija 2023 m. birželio 2 d. organizuoja respublikinį forumą KOMPETENCIJOMIS GRĮSTAS UGDYMAS – KAS DARO ĮTAKĄ MOKINIŲ PASIEKIMAMS? Kviečiame jame dalyvauti kolegas iš visos Lietuvos….