Spaudinių ekspozicija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Gimnazijos skaitykloje paruošta spaudinių ekspozicija – ,,Kalbų mokėjimas unikali asmenybės savastis ir turtas“. Gebėjimas bendrauti įvairiomis kalbomis padeda pažinti kitų šalių kultūras, išplečia galimybes aktyviai dalyvauti Europos ir pasaulio gyvenime. Kalbų mokymasis taip pat skatina mus mylėti, gerbti, puoselėti ir savo gimtąją kalbą bei kultūrą. Kiekvienos tautos kalba yra jos kultūros, literatūros kūrimo priemonė, atlieka estetinę funkciją, taip pat tautos savimonės, tautos vertybių – būdo, papročių, mąstymo – išraiška. Joje sukaupta tautos istorija, psichologija, atspindimi santykiai su kitomis tautomis, taigi kalba atlieka ir reprezentacinę funkciją.

Parodoje eksponuojamos knygos, žodynai, žinynai ir kiti spaudiniai supažindina gimnazistus su  anglų, prancūzų, rusų, vokiečių, švedų ir kitomis kalbomis.

Laukiame Jūsų gimnazijos skaitykloje, kuri įsikūrusi naujose patalpose t.y. 305 kabinete. Paroda veiks iki spalio 4d.

Išminties diena kartu su Jumis!

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia visus šiauliečius – grupes ir pavienius gyventojus – dalintis Jums prasmingomis mintimis, liaudies išmintimi, sentencijomis, patarlėmis, posakiais,…