Naujas tarptautinis projektas „TEACHING WITH ROBOTS“

Gimnazijoje vykdomas naujas Erasmus+ KA2 strateginių partnerysčių programos projektas „TEACHING WITH ROBOTS“. Projektas jungia tris šalis – Lietuvą, Italiją ir Ispaniją.

2015 m. vasario 1-6 dienomis mūsų gimnazijos mokytojų komanda (D. Balčiūnienė, J. Skinulienė ir D. Railienė) dalyvavo mokytojų mokymuose Italijoje, Venecijoje. Mokytojai susipažino su LEGO MINDSTORMS EV3 robotukais, mokėsi juos konstruoti, valdyti. Tolesnėse projekto veiklose dalyvaus 12 gimnazistų. Mokiniai mokysis programavimo pagrindų naudodami robotukus, vyks į šalis partneres, kur turės galimybę pademonstruoti savo žinias.

Vizito Venecijoje akimirkos

Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Mūsų gimnazijos gimnazistai Švedijoje

Trečiadienis (03-20). Ryte atvažiavę į mokyklą vertėme receptus į anglų ir lietuvių kalbas. Vėliau pietavome mokykloje. Po pietų važiavome į aplinkosaugos ir energetikos skyrių….