Projektinė veikla su Švedijos gimnazistais

Sausio 28 – vasario 2 dienomis mūsų gimnazijoje viešėjo svečiai iš Švedijos Flen miesto Prins Wilhelmgymnasiet gimnazijos. Atvyko 15 mokinių ir 2 mokytojai. Švedijos ir mūsų gimnazijos mokiniai įgyvendino NordPlus dvišalės partnerystės projekto ,,Smulkiojo verslo įmonių steigimo Lietuvoje ir Švedijoje galimybių studija. Tradicinė virtuvė paaugliams“ veiklas, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, kartu leido laisvalaikį.

Projekto programa

Projektinės veiklos akimirkos

Projektas KA2

Tarptautinis daugiašalis projektas “MET (Maths, Engineering, Technology) inside the class” (“Matematika, inžinerija, technologijos klasėje“) Projektas skirtas gimnazistams, besidomintiems inžinerija, IT, matematika, fizika, technologijomis, besirūpinantiems ekologija. Jo…