Savanorystės mokymai

Rugsėjo 25 d. aštuoniolika I-IV kl. gimnazisčių dalyvavo „Sėkmės mokyklos” organizuotuose SAVANORYSTĖS mokymuose, kurie vyko Šiaulių apskrities

P. Višinskio bibliotekoje. Mokiniai diskutavo apie savanorystės naudą, prasmę bei organizacijų vadovų požiūrį ir lūkesčius savanoriams. Per simuliacinius žaidimus ugdė savanorystės kompetencijas, tokias kaip darbas komandoje, motyvacija ir kt. Aiškinosi, koks turi būti savanoris, kokie asmeniniai tikslai skatina savanoriauti…

„Renginys man labai patiko! Svarbiausia – tai buvo turininga, labai linksma popietė. Organizatorės stebino savo nuoširdumu ir paprastumu. O visą renginį vainikavo savanorio paso įteikimas, kuris pagelbės „savanoriškoje“ ateityje. :)”. Aistė, III kl.

„Renginys davė patirties. Labai patiko pabendrauti su žmonėmis iš kitų mokyklų ir dirbti grupėse…”. Kristina, IV kl.

„…Renginyje patiko įvairūs žaidimai, buvo gan įdomu susipažinti su kitų mokyklų mokiniais. Visi buvo draugiški ir vienas kitą priėmėme šiltai…”. Gerda, III kl.

„Renginys visai patiko, buvo smagu dirbti grupėse ir susipažinti su naujais žmonėmis… Žaidimai buvo linksmi. Dirbom grupėse, ruošėme pristatymus tam tikromis temomis. Buvo tokia užduotis, kur reikėjo iš duotų daiktų sukonstruoti tokį įrenginį, į kurį iš aukštai nukritęs kiaušinis nesudužtų. Ši užduotis man labiausiai ir patiko:)…”. Ieva, III kl.

„Tikėjausi , kad bus viskas šiek tiek kitaip. Galbūt daugiau teorijos, jog reikės kažką užsirašyti/pasižymėti. Bet visą tą teoriją perteikė per praktines užduotis. Buvo išties labai smagu. Ne dažnai pirma imuosi iniciatyvos, bet šį kartą supratau , jog tai mano šansas ir juo pasinaudojau… kalbant apie veiklą, jos buvo kūrybinės. Buvo ir tokių , kuriuose reikėjo pagalvoti… Žaidimai, vaidinimai, konstravimas – viskas labai labai patiko ir jei dar kartą būtų organizuojamas panašus renginys, tikrai eičiau :).“ Viktorija, II kl.

Akimirkos

Karjeros koordinatorė Dovilė Gulbinskienė