-

Mokinių pasiekimai

Atnaujinta: 2016 vasario 21, Sekmadienis Paskelbta: 2014 vasario 10, Pirmadienis

 

Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos

2015-2016 m. m.  mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų  sąrašas

Eil. Nr.

Olimpiados / konkurso pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Lygmuo

Klasė

Mokytojo vardas, pavardė

1.

9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas

III

Robertas Remeika

miesto

IIe

Margarita Gudeikienė

2.

9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

II

Gabija Gudeikytė

miesto

III c

Rita Mikalauskienė

3.

III-IV klasių mokinių samprotaujamųjų rašinių kūrimo konkursas

III

Gabija Gudeikytė

miesto

III c

Rita Mikalauskienė

4.

III-IV klasių mokinių samprotaujamųjų rašinių kūrimo konkursas

II

Justina Kasparaitė

miesto

IV

Daiva Valeckienė

5.

Šiaulių krašto vaikinų matematikos olimpiada

I

Artūras Jocas

apskrities

IIIc

P. V. Grebeničenkaitė

6.

Šiaulių krašto vaikinų matematikos olimpiada

III

Mikas Latakas

apskrities

IIIc

P. V. Grebeničenkaitė

7.

Šiaulių krašto vaikinų matematikos olimpiada

III

Lukas Kuzma

apskrities

IVe

P. V. Grebeničenkaitė

8.

Informatikos olimpiada

III

Artūras Jocas

miesto

IIIc

Daiva Railienė

9.

Chemijos olimpiada

III

Viktorija Arcerytė

miesto

Ib

Aušra Narmontienė

10.

Chemijos olimpiada

II

Artūras Jocas

miesto

IIIc

Romualda Fedotovienė

11

Biologijos olimpiada

III

Rytis Pilionis

miesto

IVd

Laima Krukonienė

12.

Fizikos olimpiada

III

Viktorija Arcerytė

miesto

Ib

Zita Bagamulskienė,

Saulius Pelanskis

13.

Fizikos olimpiada

I

Artūras Jocas

miesto

IIIc

Saulius Pelanskis

14.

Fizikos olimpiada

II

Mikas Latakas

miesto

IIIc

Saulius Pelanskis

15.

Matematikos olimpiada

II

Lukas Kuzma

miesto

IVe

P. V. Grebeničenkaitė

 

Matematikos olimpiada

II

Artūras Jocas

miesto

IIIc

P. V. Grebeničenkaitė

Ugdymo skyriaus vedėjos                                                                                                                                                             R. Butkienė

                                                                                                                                                                                                 L. Giedraitienė

 


 

2014-2015 m. m. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos

dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų  sąrašas

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Mokytojo vardas, pavardė

Vieta

Olimpiada, konkursas

1

Robertas Rusteika

9

Daiva Railienė

III

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados miesto etapas, Resp. olimpiados dalyvis

2

Artūras Jocas

10

Aušra Narmontienė

I

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas

3

Artūras Jocas

10

Saulius Pelanskis

I

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados  miesto etapas

4

Artūras Jocas

10

Saulius Pelanskis

III

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados Respublikos etapas

5

Artūras Jocas

10

Petrė Valda Grebeničenkaitė

I

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas

6

Artūras Jocas

10

Petrė Valda Grebeničenkaitė

II

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Respublikos etapas

7

Artūras Jocas

10

Petrė Valda Grebeničenkaitė

 

Tarptautinis „Kengūros" konkursas - pateko į Lietuvos 50 - ką

8

Gabija Gudeikytė

10

Rita Mikalauskienė

III

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados II etapas

9

Inga Laurinavičiūtė

10

Jūratė Burneikienė

I

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas

10

Mikas Latakas

10

Saulius Pelanskis

I

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapas, Resp. olimpiados dalyvis

11

Lukas Kuzma

11

Saulius Pelanskis

I

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapas, Resp. olimpiados dalyvis

12

Lukas Kuzma

11

Petrė Valda Grebeničenkaitė

I

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas

13

Ieva Balčiūnaitė

12

Petrė Valda Grebeničenkaitė

III

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas

14

Justina Sabaliauskaitė

12

Jurgita Ribikauskienė

III

Šiaulių m. 9–12 kl. mokinių poezijos anglų kalba raiškiojo skaitymo konkursas

15

Mantas Pranskaitis

12

Romualda Fedotovienė

III

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas

16

Mantas Pranskaitis

12

Saulius Pelanskis

I

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapas

17

Mantas Pranskaitis

12

Petrė Valda Grebeničenkaitė

I

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas

18

Mantas Pranskaitis

12

Petrė Valda Grebeničenkaitė

Laureatas

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Respublikos etapas

19

Mantas Pranskaitis

12

Petrė Valda Grebeničenkaitė

I

Tarptautinis"Kengūros" konkursas - Pirmasis Lietuvoje

20

Simonas Četvergas

12

Regina Petraitienė

III

Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapas


2013-2014 m. m. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos

dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų  sąrašas

Eil. Nr.

Olimpiados / konkurso pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Lygmuo

Klasė

Mokytojo vardas, pavardė

 1

Chemijos olimpiada

II

Artūras Jocas

Šiaulių miesto

Ic

A. Narmontienė

dalyvis

Artūras Jocas

Respublikinis

Ic

A. Narmontienė

 

Fizikos olimpiada

II

Artūras Jocas

Šiaulių miesto

Ic

S. Pelanskis

II

Mantas Pranskaitis

Šiaulių miesto

IIIc

S. Pelanskis

dalyvis

Mantas Pranskaitis

Respublikinis

IIIc

S. Pelanskis

II

Artūras Jocas

Respublikinis

Ic

S. Pelanskis

Matematikos olimpiada

II

Mantas Pranskaitis

Šiaulių miesto

IIIc

P. V. Grebeničenkaitė

II

Ieva Balčiūnaitė

Šiaulių miesto

IIIc

P. V. Grebeničenkaitė

III

Lukas Kuzma

Šiaulių miesto

IIe

P. V. Grebeničenkaitė

10 

I

Artūras Jocas

Šiaulių miesto

Ic

P. V. Grebeničenkaitė

11 

III

Mikas Latakas

Šiaulių miesto

Ic

P. V. Grebeničenkaitė

12 

Lietuvos Jaunųjų matematikų varžybos (organizavo ŠU)

III

Mantas Pranskaitis

Respublikinis

IIIc

P. V. Grebeničenkaitė

13 

Lietuvos Jaunųjų matematikų varžybos (organizavo ŠU)

I

Artūras Jocas

Respublikinis

Ic

P. V. Grebeničenkaitė

14 

Šiaulių apskrities I-IV klasių moksleivių matematikos olimpiada

II

Mantas Pranskaitis

Apskrities

IIc

P. V. Grebeničenkaitė

15   

III

Mikas Latakas

Apskrities

Ic

P. V. Grebeničenkaitė

16   

I

Lukas Kuzma

Apskrities

IIe

P. V. Grebeničenkaitė

17 

Lietuvos mokinių 63-oji matematikos olimpiada

I

Mantas Pranskaitis

Respublikinis

IIIc

P. V. Grebeničenkaitė

18 

Lietuvos mokinių 63-oji matematikos olimpiada

III

Artūras Jocas

Respublikinis

Ic

P. V. Grebeničenkaitė

19 

Technologijų olimpiada

I

Gintaras Pavlavičius

Miesto

IVa

A. Arceris

20   

dalyvis

Gintaras Pavlavičius

Respublikinis

IVa

A. Arceris

21 

Biologija, rašinys DNR dienai

Nugalėtoja, apdovanota ipad‘u

Gabrielė Gerikaitė

Respublikinis

IVa

L. Krukonienė

22 

Fotografijos paroda – konkursas

„Akimirka“

Laureatė

Austėja Lanzbergaitė

Miesto

IIIa

Jolita Šlivinskienė

23 

Fotografijos paroda – konkursas

„Akimirka“

Laureatė

Alvigita Matulaitytė

Miesto

IIIa

Alvydas Paškauskas

24 

Vokiečių kalbos olimpiada

I

Emilija Kavaliauskaitė

miesto

III

Nijolė Jurgelėnienė

25 

Vokiečių kalbos meninio skaitymo konkursas

III

Goda Roduner

miesto

IV

Rasa Solovjovienė

26 

II klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

I

Lukas Kuzma

miesto

II

Jurgita Ribikauskienė

27 

9-12 klasių mokinių meninio skaitymo anglų kalba konkursas

III

Justina Sabaliauskaitė

miesto

III

Margarita Gudeikienė

28 

K. Butkaus anglų kalbos olimpiada

IV

Gustas Sudintas

apskrities

III

Jurgita Ribikauskienė

29 

10-11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

IV

Gustas Sudintas

miesto

III

Jurgita Ribikauskienė

30 

Izoldos Požėlaitės-Davis anglų kalbos rašinio konkursas

V

Julija Atgalainytė

apskrities

IV

Jurga Skinulienė

31 

Respublikinė anglų kalbos olimpiada

II

Gustas Sudintas

šalies

III

Jurgita Ribikauskienė

32 

Konkursas „Taisyklinga kalba – vertybė“

III

Emilija Kavaliauskaitė

miesto

III

Aurelija Niurkaitė

33 

Lietuvių kalbos olimpiada

I

Gabija Gudeikytė

miesto

I

Rita Mikalauskienė

34 

Lietuvių kalbos olimpiada

III

Justina Krilauskaitė

miesto

II

Rita Mikalauskienė

35 

Lietuvių kalbos olimpiada

III

Greta Filipavičiūtė

miesto

IV

Rita Mikalauskienė

36 

Meninio skaitymo konkursas

I

Viktorija Lukoševičiūtė

miesto

IV

Inga Paškūnienė

Maksas Perepečkinas

 37

III-IV klasių mokinių samprotaujamųjų rašinių konkursas

II

Emilija Kavaliauskaitė

miesto

III

Aurelija Niurkaitė

38 

III-IV klasių mokinių samprotaujamųjų rašinių konkursas

III

Rokas Gataveckas

miesto

IV

Inga Paškūnienė

39 

Tarptautiniai debatai vokiečių kalba

Atrinkta į nacionalinį turą

Agnietė Jurgelėnaitė

regioninis

III

Nijolė Jurgelėnienė

40 

Konkursas „Kalbų kengūra 2014“

Auksinis rusų kalbos diplomas

Abigalė Zauraitė

tarptautinis

II

Margarita Trakšelienė

41 

Konkursas „Kalbų kengūra 2014“

Auksinis rusų kalbos diplomas

Erikas Žamba

tarptautinis

I

Vaidilutė Jonutienė

42 

Konkursas „Kalbų kengūra 2014“

Auksinis rusų kalbos diplomas

Mantė Šakūnaitė

tarptautinis

III

Margarita Trakšelienė

43 

Konkursas „Kalbų kengūra 2014“

Oranžinis vokiečių kalbos diplomas

Rokas Gataveckas

tarptautinis

IV

Rasa Solovjovienė

44 

Tarptautiniai debatai vokiečių kalba

III

Agnietė Jurgelėnaitė

respublikinis

III

Nijolė Jurgelėnienė

45 

Šiaulių miesto mokinių dailyraščio konkursas

II

Roberta Valantinavičiūtė

miesto

III

Zina Žuklijienė

46 

Šiaulių universiteto diktanto konkursas

II

Radvilė Jankutė

apskrities

III

Inga Paškūnienė

  

Ugdymo skyriaus vedėja R. Butkienė

Ugdymo skyriaus vedėja L. Giedraitienė

                                                                                                                                                     

2012-2013 m. m.  mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų  sąrašas

Eil. Nr.

Olimpiados / konkurso pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Lygmuo

Klasė

Mokytojo vardas, pavardė

1.

Matematikos olimpiada

III

Mantas Pranskaitis

Respublikinė

IIc

P. V. Grebeničenkaitė

2.

Matematikos olimpiada

Dalyvė, apdovanota ŠMM Padėkos raštu

Laura Šerkšnytė

Respublikinė

IVb

P. V. Grebeničenkaitė

 

Fizikos  olimpiada

Dalyvė

Laura Šerkšnytė

Respublikinė

IVb

S. Pelanskis

3.

Technologijų olimpiada

Dalyvis

Deividas Kairys

Respublikinė

IIc

A. Paškauskas

4.

Lietuvos Jaunųjų matematikų varžybos (organizavo ŠU)

I

Laura Šerkšnytė

Respublikinis

IVb

P. V. Grebeničenkaitė

5.

Lietuvos Jaunųjų matematikų varžybos (organizavo ŠU)

II

Mantas Pranskaitis

Respublikinis

IIc

P. V. Grebeničenkaitė

6.

Lietuvos Jaunųjų matematikų varžybos (organizavo ŠU)

III

Lukas Kuzma

Respublikinis

 

P. V. Grebeničenkaitė

7.

Šiaulių apskrities I-IV klasių moksleivių matematikos olimpiada

II

Mantas Pranskaitis

Apskrities

IIc

P. V. Grebeničenkaitė

8.

Šiaulių apskrities I-IV klasių moksleivių matematikos olimpiada

III

Tomas Baškys

Apskrities

IVc

P. V. Grebeničenkaitė

9.

Šiaulių apskrities I-IV klasių moksleivių matematikos olimpiada

III

Ieva Balčiūnaitė

Apskrities

IIa

P. V. Grebeničenkaitė

10

Matematikos olimpiada

I

Mantas Pranskaitis

Šiaulių miesto

IIc

P. V. Grebeničenkaitė

11.

Matematikos olimpiada

III

Laura Šerkšnytė

Šiaulių miesto

IVb

P. V. Grebeničenkaitė

12.

Matematikos olimpiada

II

Lukas Kuzma

Šiaulių miesto

Ie

P. V. Grebeničenkaitė

13.

Technologijų olimpiada

I

Deividas Kairys

Šiaulių miesto

IIc

A. Paškauskas

14.

Technologijų olimpiada

III

Renata Norkutė

Šiaulių miesto

Ia

M. Bajarūnienė

15.

Dailės olimpiada

III

Aistė Ripinskytė

Šiaulių miesto

Ib

J. Šlivinskienė

16.

Fizikos olimpiada

II

Mantas Pranskaitis

Šiaulių miesto

IIc

A. Pelanskienė

17.

Fizikos olimpiada

II

Laura Šerkšnytė

Šiaulių miesto

IVb

S. Pelanskis

18.

Chemijos  olimpiada

III

Ieva Balčiūnaitė

Šiaulių miesto

IIa

A. Narmontienė

19.

KTU prof. J. Matulionio konkursas

Dalyvis IV vieta

Mantas Pranskaitis

Respublikinis

 

P. V. Grebeničenkaitė

20.

Dr. Juozo Kazicko Lietuvos programuotojų ir IT konkursas.

III vieta

Evaldas Kazlauskis

Respublikinis

IVa

D. Railienė

21.

Dr. Juozo Kazicko Žemaitijos regiono moksleivių programuotojų ir IT konkursas.

II vieta

Baškys Tomas

Regioninis

IVc

D. Railienė

22.

Informatikos ir IT konkursas  Bebras

9 vieta  ( iš 1000 dalyvių)

Mantas Pranskaitis

Respublikinis

IIc

D. Railienė

 

Respublikinis exlibrisų konkursas

III vieta

Vaiva Stankutė

Respublikinis

Ib

D. Railienė

             

19.

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada

dalyvė

Ieva Laurinavičiūtė

Respublikinė

IVc

Rita Mikalauskienė

 

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada

I

Ieva Laurinavičiūtė

Miesto

IVc

Rita Mikalauskienė

20.

Raštingumo konkursas

II

Monika Vaitkutė

Regioninis

I

Rita Mikalauskienė

21.

„Rudens godos 2012“

laureatė

Greta Jankauskytė

Miesto

IV

Inga Paškūnienė

22.

 

nominantė

Laura Šerkšnytė

Miesto

IVb

Inga Paškūnienė

23.

Meninio skaitymo konkursas

II

Karolis Mikelinskas

Miesto

IVa

Eglė Naimavičienė

24.

Vokiečių kalbos olimpiada

I/ I

Rokas Gataveckas

Miesto / respublikos

III

Rasa Solovjovienė

25.

Vokiečių kalbos olimpiada

II/ III

Goda Roduner

Miesto / respublikos

III

Rasa Solovjovienė

26.

Teisinių žinių olimpiada

II

Aistis Godliauskas

Respublikinis

IV

Aušra Stonytė-Margienė

27.

Istorijos olimpiada

III

Gintarė Beržinskaitė

Miesto

IVb

Reda Veikšaitė

28.

Vokiečių kalbos tarptautiniai jaunimo debatai

I

Rokas Gataveckas

Miesto

III

Rasa Solovjovienė

29.

Vokiečių kalbos tarptautiniai jaunimo debatai

III

Goda Roduner

Miesto

III

Rasa Solovjovienė

30.

Laiško rusų kalba konkursas „Mano svajonių profesija“

I

Abigailė Zauraitė

Miesto

I

Margarita Trakšelienė

31.

Kalbų kengūra 2013 (rusų kalba)

Auksinės Kengūros diplomas

Abigailė Zauraitė

EvelinaPuodžiūnaitė

KristinaSurovei

MonikaMartinaitytė

Respublikinis

I

II

I

IIa

Margarita Trakšelienė

32.

Kalbų kengūra 2013 (rusų kalba)

Sidabrinės Kengūros

diplomas

Kristina Mockutė

Respublikinis

IVd

Vaidilutė Jonutienė

 

Kalbų kengūra 2013 (rusų kalba)

Auksinės Kengūros diplomas

Justas Alksmantas

Respublikinis

II

Vaidilutė Jonutienė

 

Kalbų kengūra 2013 (vokiečių kalba)

Auksinės Kengūros diplomas

Rokas Gataveckas

Respublikinis

IV

Rasa Solovjovienė

 

2011-2012 m. m.  mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų  sąrašas

Emiliją Kavaliauskaitę (Ia klasė) ir Dominyką Kildonavičiūtę (IIb klasė) Oratorinio meno anglų kalba konkurse savo amžiaus grupėje užėmusias III-asias vietas. 


 Gretą Filipavičiūtę (IIc klasė) miesto anglų kalbos II-okų olimpiadoje užėmusią III vietą.


Sveikiname 4a klasės mokinį Povilą Ancevičių sėkmingai išlaikiusį Vokietijos ambasados organizuotą vokiečių kalbos diplomo egzaminą, kuris suteikia teisę studijuoti Vokietijoje.


Gintarę Beržinskaitę kovo 1-3 dienomis sėkmingai dalyvavusią Lietuvos 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje Vilniuje ir apdovanotą pagyrimo raštu.


Sveikiname Gritę Ancevičiūtę, miesto vokiečių kalbos olimpiadoje užėmusią I vietą, ir Justiną Bučinskaitę – antrosios vietos laimėtoją.


Sveikiname trečiokę Gintarę Beržinskaitę, tapusią anglų kalbos Kazimiero Butkaus olimpiados diplomante.


Sveikiname Gretą Filipavičiūtę (mokytoja Rita Mikalauskienė), 9-10 klasių mokinių olimpiadoje užėmusią III vietą. Sveikiname ir Eglę Rimšaitę (mokytoja Aurelija Niurkaitė) bei Ievą Laurinavičiūtę (mokytoja Rita Mikalauskienė), 11-12 klasių mokinių olimpiadoje užėmusias II ir III vietas.



Sveikiname trečiokę Deivydą Česnikaitę, miesto meninio skaitymo konkurse konkurse užėmusią III vietą.


Gintarę Beržinskaitę (IIIb klasė), miesto anglų kalbos olimpiadoje užėmusią II vietą ir ją rengusią anglų kalbos mokytoją Daivą Oss!


 

Sveikiname Ic lasės mokinį Mantą Pranskaitį Respublikiniame prof. J. Matulionio konkurse Kauno technologijų universitete laimėjusį III vietą.

2010-2011 m. m.  mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų  sąrašas

Eil. Nr.

Olimpiados / konkurso pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Lygmuo

Klasė

Mokytojo vardas, pavardė

1.

Lietuvių kalbos samprotaujamųjų rašinių konkursas

II

Eglė Rimšaitė

Šiaulių miesto

III

Aurelija Niurkaitė

2.

III

Adriana Tomkūnaitė

III

3.

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada

III

Gintarė Beržinskaitė

Šiaulių miesto

II

Inga Paškūnienė

4.

III

Adriana Tomkūnaitė

Šiaulių miesto

III

Aurelija Niurkaitė

5.

Raštingumo konkursas

I

Eglė Rimšaitė

Šiaulių apskrities

III

Aurelija Niurkaitė

6.

Dailyraščio konkursas

I

Gerda Laucevičiūtė

Šiaulių miesto

III

Rita Vaitkevičienė

7.

Meninio skaitymo konkursas

III

Airidas Janušauskas

Šiaulių miesto

IV

Rita Mikalauskienė

8.

Vokiečių kalba

I

Domantas Roduner

Šiaulių miesto

III

Edita Norkuvienė

9.

II

Mantas Butkus

Šiaulių miesto

III

Edita Norkuvienė

10.

Vokiečių kalba

II

Mantas Butkus

Respublikinė

III

Edita Norkuvienė

11.

III

Domantas Roduner

Respublikinė

III

Edita Norkuvienė

12.

Vokiečių kalbos debatai

finalininkas

Mantas Butkus

Regioninis

III

Heike Sievert

13.

Dešimtokų anglų kalbos olimpiada

III

Greta Kaluinaitė

Šiaulių miesto

II b

Jurga Skinulienė

14.

III

Adomas Šulcas

Šiaulių miesto

II e

Violeta Artamonova

15.

Matematikos olimpiada

I

Karolis Dziedzelis

Šiaulių miesto

IVc

P. V. Grebeničenkaitė

             

16.

Matematikos

olimpiada

III

Karolis Dziedzelis

Respublikinė

IVc

P. V. Grebeničenkaitė

17.

Matematikos olimpiada

I

Mantas Butkus

Šiaulių miesto

IIIc

P. V. Grebeničenkaitė

18.

Matematikos olimpiada

II

Laura Šerkšnytė

Šiaulių miesto

IIb

P. V. Grebeničenkaitė

19.

Matematikos olimpiada

I

Ieva Balčiūnaitė

Šiaulių miesto

8a

L. Breimelienė

20.

Fizikos olimpiada

II

Karolis Dziedzelis

Šiaulių miesto

IVc

S. Pelanskis

21.

Fizikos olimpiada

II

Mantas Butkus

Šiaulių miesto

IIIc

S. Pelanskis

22.

Fizikos olimpiada

III

Laura Šerkšnytė

Šiaulių miesto

IIb

S. Pelanskis

23.

Dr. J. Kazicko informacinių technologijų konkursas

III

Karolis Dziedzelis

Regioninis

IVc

D. Railienė

24.

Informacinių technologijų olimpiada

III

Karolis Dziedzelis

Respublikinis

IVc

D. Railienė

25.

XXII Lietuvos mokinių fizikos čempionatas

III

Karolis Dziedzelis

Respublikinis

IVc

S. Pelanskis

26.

Konkursas „N-idėja – žaliosios energijos idėja“, VDU

II

Mantas Butkus

Respublikinis

IIIc

S. Pelanskis

Ugdymo skyriaus vedėjos                                                                                                                                     2011-04-

Mokinių pasiekimai 2009-2010 mokslo metais
 
Šiaulių miesto vokiečių kalbos olimpiados:
 
I vietos laimėtojai  Linai Kelpšaitei (IIIc kl.), (mokytoja E. Norkuvienė)
 
Šiaulių miesto fizikos olimpiados:
 
I vietos laimėtojui  Mantui Butkui (IIb kl.), (mokytoja A.V. Niauronienė, mokytojas  S. Pelanskis)
II vietos laimėtojui  Karoliui Dziedzeliui (IIIc kl.),  (mokytojas  S. Pelanskis)

Šiaulių miesto lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados

II vietos laimėtojai  Gintarei Beržinskaitei (Ib kl.),  (mokytoja Inga Paškūnienė).
 

Miesto matematikos olimpiados nugalėtojai:
 
Evaldas Kazlauskis (Ia kl.) - II vieta (mokyt. L. Dzidolikienė) 
Tomas Baškys (Ic kl.) - III vieta (mokyt. P. Grebeničenkaitė)
Mantas Butkus (IIb kl.) - I vieta (mokyt. P. Grebeničenkaitė)
Karolis Dziedzelis (IIIc kl.) - I vieta  (mokyt. P. Grebeničenkaitė)

Respublikinio informacijių technologijų konkurso nugalėtojas savo klasėje - 

Karolis Dziedzelis (IIIc klasė).

Daktaro J. Kazicko Žemaičių krašto programuotojų konkurso III vietos laimėtojas - 

Karolis Dziedzelis (IIIc klasė).

Mokinių pasiekimai 2008-2009 mokslo metais
 
Respublikinės matematikos olimpiados LitMO'58 dalyvis
Karols Dziedzelis (10c kl.) (mokytoja P. Grebeničenkaitė) 
Respublikinės fizikos olimpiados LitFO'57 dalyvis
Mantas Butkus (9b kl.) (mokytojai A.Niauronienė ir  S. Pelanskis) 

Respublikinės chemijos olimpiados LitChO'47 dalyvis

Karolis Dziedzelis (10c kl.) (mokytoja  R. Fedotovienė) 

Šiaulių miesto Jaunųjų chemikų olimpiados nugalėtoja

Gintarė Beržinskaitė (8b kl.) (mokytoja R. Fedotovienė) 
 
Lietuvių kalbos olimpiados
III vietos laimėtoją 

Liną Kelpšaitę (10c kl.) (mokytoja R. Mikalauskienė) 
 
Filosofijos olimpiados I-ojo turo nugalėtojos: 

Giedrė Vaitkevičiūtė 11f  (mokytoja A. Stonytė-Margienė)
Greta Zigmantaitė 11a (mokytoja D. Adomaitytė)
 
Karolis Dziedelis (10c kl.) Prof. J.Matulionio jaunųjų matematikų konkurse užėmė III vietą.Mokytoja P. Grebeničenkaitė
 
Šiaulių miesto matematikos olimpiados nugalėtojai:

Devintų klasių:
I vieta – Mantas Butkus
Dešimtų klasių:
I vieta - Karolis Dziedzelis 
Dvyliktų klasių:
I vieta – Jonas Jakučionis
Visus mokinius ruošė mokytoja Petrė Valda Grebeničenkaitė
Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytoją. 

Fizikos olimpiada
Devintų klasių:

I vieta – Mantas Butkus, mokytoja Alma Niauronienė.
Dvyliktų klasių:
II vieta – Mantas Šlipaitis, mokytojas Saulius Pelanskis.
III vieta – Jonas Jakučionis, mokytojas Saulius Pelanskis. 
 
Mokinių pasiekimai ir laimėjimai 2007-2008 m.m.
2007-2008 m.m. miesto olimpiadų nugalėtojai:
 
Matematika:
 
Penktų klasių:
I vieta - Marius Kuzminskas, mokytoja Petrė Grebeničenkaitė
Septintų klasių:
II vieta - Evaldas Kazlauskis, mokytoja Petrė Grebeničenkaitė
Aštuntų klasių:
I vieta Mantas Butkus, mokytoja Petrė Grebeničenkaitė
Devintų klasių:
I vieta Karolis Dziedzelis, mokytoja Petrė Grebeničenkaitė
Dešimtų klasių:
II vieta Elada Chalilova, mokytoja Petrė Grebeničenkaitė
Vienuoliktų klasių:
I vieta Jonas Jakučionis, mokytoja Petrė Grebeničenkaitė
Dvyliktų klasių:
II vieta Darius Kazlauskas, mokytoja Petrė Grebeničenkaitė
 
Fizika:
 
Vienuoliktų klasių:
I vieta Jonas Jakučionis, mokytojas Saulius Pelanskis
I vieta Mantas Šilipaitis, mokytojas Saulius Pelanskis
 
Vokiečių kalba:
 
Vienuoliktų klasių:
Nugalėtoja (1-oji kalba) Rūta Gasparovičiūtė, mokytoja Edita Norkuvienė
 
Technologijų:
 
Dešimtų klasių:
II vieta Rokas Makalauskas, mokytojas Alvidas Paškauskas
 
Anglų kalba:
 
Vienuoliktų klasių:
I vieta Kamilė Jaciūtė, mokytoja Daiva Oss
 
Filosofijos:
 
Vienuoliktų klasių:
Nugalėtoja Živilė Minkutė, mokytoja Dovilė Adomaitytė
 

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis"ir 20 iš jų tapo projekto laimėtojais. Spalio 16 d. baigiamajame projekto renginyje Siemens arenoje laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir suvenyrais.

Laimėtojai vertę iš vokiečių kalbos

Laimėtojai, vertę iš anglų kalbos

Goda Roduner

Adomas Gricius

Lina Kelpšaitė

Adriana Tomkūnaitė

Ilona Radavičiūtė

Paulius Ringys

Roberta Leščinskaitė

Jonas Tamutis

Guoda Navikaitė

Lina Kelpšaitė

Greta Navickaitė

Odeta Kosteckaitė

Erika Nutautaitė

 

Greta Mažulytė

 

Kristina Prochorova

 

Robertas Štitilis

 

Eglė Šileikytė

 

Mantas Butkus

 

Deivyda Česnikaitė

 

Domantas Roduner

 
 

Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istoriją“ miesto laureatais tapo:Dovilė Petrauskytė - I vieta rašinių konkurseAistė Veblauskaitė II vieta rašinių konkurse, Inga Bruknytė - III vieta rašinių konkurse, Justina Dovidaitytė - I vieta piešinių konkurse, Živilė Minkutė - II vieta piešinių konkurse.

17-ojo anglų kalbos rašinių konkurso Isoldos Poželaitės-Davis premijoms laimėti III vietos laimėtoja tapo abiturientė Rugilė Vaitkutė.

Karolis Dziedzelis19-ajame respublikiniame prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkurse tarp devintokų užėmė I vietą.

Kamilė Jociūtė (11b klasė) Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje laimėjo  III vietą! Dėkojame jos mokytojai Daivai Oss.

12d klasės mokinė Ada Rimkutė Šiaulių apskrities solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Tau, Mama“ laimėjo II vietą (ją ruošė mokytoja Vaiva Malinauskaitė.)

„Saugaus rato“  zoninių varžybų nugalėtojai Karolina Beršadska 5b, Rūta Kazlauskaitė 6a, Irmantas Kilčiauskas 5a, Armandas Orda 6a  ir juos ruošusi mokytoja Andra Gutparakienė.

Mokinių pasiekimai, laimėjimai 2006-2007 m.m.

2007 m. sausio 10 d. mieste vyko 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 158 mokiniai iš bendrojo lavinimo mokyklų. Mūsų mokiniams sekėsi puikiai:
Penktų klasių
Airidas Baranauskas užėmė III vietą
Šeštų klasių
Justina Bučinskaitė užėmė I vietą
Septintų klasių
Mantas Butkus užėmė I vietą
Aštuntų klasių
Karolis Dziedzelis užėmė I vietą

2007 m. sausio 16 d. mieste vyko 9–12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 96 mokiniai iš bendrojo lavinimo mokyklų. Mūsų mokiniams sekėsi puikiai:
Devintų klasių
Robertas Štitilis užėmė II vietą
Dešimtų klasių
Jonas Jakučionis užėmė III vietą
Dvyliktų klasių
Ingrida Lipnickytė užėmė I vietą

2007 m. sausio 13 d. mieste vyko 9–12 klasių mokinių chemijos olimpiada. Joje dalyvavo 58 mokiniai. tarp laimėtojų yra ir mūsų mokinė:
Dvyliktų klasių
Ingrida Lipnickytė užėmė III vietą

Mokinių pasiekimai, laimėjimai 2005-2006 m.m.

·  2006 m. sausio 25 d. mieste vyko 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 174 mokiniai iš bendrojo lavinimo mokyklų. Mūsų mokyklos mokiniai pasirodė šauniai.
Šeštų klasių
Mantas Butkus užėmė I vietą
Karolis Krukonis užėmė III vietą
Septintų klasių
Karolis Dziedzelis užėmė I vietą
Aštuntų klasių
Robertas Štitilis užėmė II vietą

·  2006 m. sausio 18 d. mieste vyko 9–12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 113 mokinių iš bendrojo lavinimo mokyklų. Tarp geriausiųjų yra ir mūsų mokyklos mokinių.
Devintų klasių
Jonas Jakučionis užėmė II vietą
Vienuoliktų klasių
Ingrida Lipnickytė užėmė I vietą
Dvyliktų klasių
Martynas Sabaliauskas užėmė I vietą

·  Sveikiname mokinius, I pusmetį baigiusius tik devintukais ir dešimtukais! Sėkmės ir II-jį pusmetį! Štai šaunuolių sąrašas:
Adriana Tomkūnaitė, 6a klasė
Mantas Butkus, 6b klasė
Karolis Dziedzelis, 7b klasė
Ieva Marcinonytė, 7b klasė
Lina Jacinaitė, 10a klasė
Eglė Norkūnaitė, 10a klasė

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokytojo vardas, pavardė Vieta Olimpiada, konkursas
1 Robertas Rusteika 9 Daiva Railienė III Lietuvos mokinių informatikos olimpiados miesto etapas, Resp. olimpiados dalyvis
2 Artūras Jocas 10 Aušra Narmontienė I Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas
3 Artūras Jocas 10 Saulius Pelanskis I Lietuvos mokinių fizikos olimpiados  miesto etapas
4 Artūras Jocas 10 Saulius Pelanskis III Lietuvos mokinių fizikos olimpiados Respublikos etapas
5 Artūras Jocas 10 Petrė Valda Grebeničenkaitė I Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas
6 Artūras Jocas 10 Petrė Valda Grebeničenkaitė II Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Respublikos etapas
7 Artūras Jocas 10 Petrė Valda Grebeničenkaitė   Tarptautinis"kengūros" konkursas - pateko į Lietuvos 50 - ką
8 Gabija Gudeikytė 10 Rita Mikalauskienė III Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados II etapas
9 Inga Laurinavičiūtė 10 Jūratė Burneikienė I Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas
10 Mikas Latakas 10 Saulius Pelanskis I Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapas,Resp. olimpiados dalyvis
11 Lukas Kuzma 11 Saulius Pelanskis I Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapas, Resp. olimpiados dalyvis
12 Lukas Kuzma 11 Petrė Valda Grebeničenkaitė I Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas
13 Ieva Balčiūnaitė 12 Petrė Valda Grebeničenkaitė III Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas
14 Justina Sabaliauskaitė 12 Jurgita Ribikauskienė III Šiaulių m. 9–12 kl. mokinių poezijos anglų kalba raiškiojo skaitymo konkursas
15 Mantas Pranskaitis 12 Romualda Fedotovienė III Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas
16 Mantas Pranskaitis 12 Saulius Pelanskis I Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapas
17 Mantas Pranskaitis 12 Petrė Valda Grebeničenkaitė I Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas
18 Mantas Pranskaitis 12 Petrė Valda Grebeničenkaitė Laureatas Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Respublikos etapas
19 Mantas Pranskaitis 12 Petrė Valda Grebeničenkaitė I Tarptautinis"Kengūros" konkursas - Pirmasis Lietuvoje
20 Simonas Četvergas 12 Regina Petraitienė III Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapas

Nuorodos

 

egzaminatorius-badge        

                

 

 

        

Pamokų laikas

 

 

I, II, IV, V:

 

III:

1. 8.00 - 8.45 1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40 2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35 3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30 4. 11.05 - 11.50
-   - 11.55 - 12.40      Kl. valandėlės
5. 11.50 - 12.35 5. 12.50 - 13.35
6. 12.55 - 13.40 6. 13.45 - 14.30
7. 13.45 - 14.30 7. 14.40 - 15.25
8. 14.40 - 15.25 8. 15.35 - 16.20
9. 15.35 - 16.20 9. 16.30 - 17.15
10.  16.30 - 17.15    

Projektai

 logo int

robotukai