-

Pirmokų sąrašas

Atnaujinta: 2017 birželio 15, Ketvirtadienis Paskelbta: 2017 birželio 15, Ketvirtadienis

Priimtųjų į gimnaziją pirmokų sąrašas. Norėdami pamatyti sąrašą spauskite pavadinimą.

Andriejaitytė

Augustė

Bajorinas

Ignas

Balčiūnas

Edvinas

Beržinskaitė

Ieva

Bička

Domantas

Bogušas

Simonas

Bucius

Ernestas

Butkus

Martynas

Černenko

Kamilė

Daniulytė

Tinglita

Daujotas

Mindaugas

Dauparaitė

Kornelija

Eičkaitė

Roberta

Ežerskis

Edvinas

Galkauskas

Lukas

Garalevičius

Matas

Gečaitė

Živilė

Gečas

Gabrielius

Gedminaitė

Gabrielė

Gedminaitė

Arūnė

Giedrimas

Domas

Gilvičius

Matas

Girdžiušas

Dominykas

Grigaliauskas

Markas

Grigaliūnaitė

Emilija

Grinius

Oskaras

Gudelevičiūtė

Rūta

Gustaitė

Viltė

Ivoškytė

Gerda

Jagorkinas

Mantas

Jakubonis

Matas

Jankauskaitė

Armanda

Jaruševičiūtė

Austėja

Jarutis

Dovidas

Jasiūnas

Tautvydas

Jazovskich

Denas

Juknevičius

Karolis

Juška

Edvinas

Kalnikaitė

Auksė

Karoblytė

Kamilė

Klipčiūtė

Gabrielė

Korsakas

Marijus

Krikštaponis

Martynas

Krištopaitytė

Laura

Kuprys

Donatas

Kuprys

Dominykas

Laurutis

Faustas

Lendzbergas

Simonas

Lengvenis

Neidas

Lengvenytė

Gabija

Lešinskaitė

Meda

Liaudanskaitė

Akvilė

Mačiulytė

Evelina

Mažeikaitė

Emilė

Mažeikaitė

Kamilė

Mažulis

Povilas

Meidutė

Akvilė

Meškauskaitė

Beatričė

Mikaliūnas

Kristupas-Vaidas

Mikšytė

Deina

Misiūnas

Aurimas

Montvilaitė

Juana

Naimavičiūtė

Urtė

Norvaišaitė

Laura

Palionytė

Beata

Perminaitė

Kamilė

Petrauskas

Matas

Piktužis

Marius

Pleirytė

Inesa

Požėla

Dominykas

Praninskas

Kornelijus

Puidokaitė

Rugilė

Railaitė

Kamilė

Rasickis

Astijus

Rastenis

Deividas

Remeikaitė

Agnė

Ruibys

Paulius

Rumbauskaitė

Arnelija

Sakalauskas

Armandas

Saldytė

Fausta

Savickas

Nedas

Sidaraitė

Simona

Simutytė

Eva

Soblytė

Gabrielė

Soblytė

Gabija

Stankutė

Kornelija

Stasiškytė

Gabija

Stonys

Domantas

Sutkus

Domantas

Sutkus

Feliksas

Svilainis

Benas

Šalkauskaitė

Gabrielė

Šimkevičius

Markas

Šiupinytė

Viktorija

Terechovaitė

Eva

Toliušis

Vilius

Trenina

Laura

Ūdra

Ugnius

Umbrazaitė

Kamilė

Urnėžiūtė

Aušrinė

Valantinavičiūtė

Deimantė

Vilimaitė

Kamilė

Vitkus

Jokūbas

Volosovaitė

Miglė

Zaborskaitė

Orinta

Zalogaitė

Justina

Zembleckis

Gabrielius

Zeringytė

Paulina

Žemgulytė

Kamilė

 

Nuorodos

 

egzaminatorius-badge        

                

 

 

        

Pamokų laikas

 

 

I, II, IV, V:

 

III:

1. 8.00 - 8.45 1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40 2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35 3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30 4. 11.05 - 11.50
-   - 11.55 - 12.40      Kl. valandėlės
5. 11.50 - 12.35 5. 12.50 - 13.35
6. 12.55 - 13.40 6. 13.45 - 14.30
7. 13.45 - 14.30 7. 14.40 - 15.25
8. 14.40 - 15.25 8. 15.35 - 16.20
9. 15.35 - 16.20 9. 16.30 - 17.15
10.  16.30 - 17.15    

Projektai

 logo int

robotukai